VIP MENU
bekijk het volledige menu
Volgende wedstrijd eerste elftal
Zondag 23 april om 15 u 00
KVK Beringen -  Zonhoven VV

Rangschikking

POS TEAM M W L D PTS
7Herk-De-Stad F.C. 291311544
8Vlijtingen VV 291011838
9HIH Hoepertingen 291115336
10KVK Beringen 291014535
11Racing Peer 29915532
12Zonhoven VV 29916431
12Bregel Sp. 29916431

De meest verdienstelijke speler van het seizoen 2016-2017 : Jens Driesen ! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Wil jij ook voetballen bij KVK Beringen?

Heb jij zin om te voetballen, dan ben je bij KVK Beringen op de juiste plaats. Jongens en meisjes kunnen zich aansluiten vanaf 5 jaar.

Visie

Wij willen een omgeving bieden waar de jeugd volop zijn kansen krijgt
name

Een hart voor voetbal

KVK Beringen is een voetbalclub die drijft op de inzet van vrijwilligers, voetballers en niet-voetballers.

name

Team

KVK Beringen wil sporten in teamverband en vooral samenwerken, niet alleen op het veld, maar ook daar buiten: samen met de spelers, trainers, afgevaardigden en bestuur..

name

Sociaal

Wij geloven zeer sterk in een sociaal project waarin voetbal een ontmoetingsplaats kan en moet zijn voor onze jeugd, hun ouders, familieleden, vrienden en kennissen.

name

Fun

Spelers moeten in een eerste fase plezier beleven aan het voetbal. Maar toch stellen wij ook als doel het beste te halen uit elke jeugdvoetballer.
 Elke jeugdspeler moet de kans krijgen om haar/zijn niveau maximaal te ontwikkelen.

nieuws

lees hier het laatste nieuws over KVK Beringen
29 Mar
Snoeks Marco

Voor zijn passage in Lommel United, speelde de aanvaller voor Hades. Zijn snelheid en scoringsi...

29 Mar
Vandenryd Dakota

Linksvoetige (neef van Stijn Stijnen) die na zijn jarenlange opleiding voor KWS Alken uitkwam.

29 Mar
Oualach Yassine

Yassine genoot van een opleiding bij PSV tot hij voor enkele jaren verhuisde naar Lommel United...

13 Feb
Steffe Creyns

Steffe Creyns (27 jaar) komt over van Bree Sk. De middenvelder is al jaren kapitein bij Bree ma...

Contacteer ons

Contacteer ons met onderstaand formulier