VIP MENU
bekijk het volledige menu
Volgende wedstrijd eerste elftal
Zaterdag 4 maart om 20 uur
KVK Beringen - Bregel Sp.
Dodelijk efficiënte leider gaat met de punten lopen

Rangschikking

POS TEAM M W L D PTS
6Herk-De-Stad F.C. 23117538
7Daring Huvo Jeuk 22118336
8Vlijtingen VV 2398633
9KVK Beringen 23810529
10HIH Hoepertingen 23813226
11FC Landen A2269725
12Racing Peer 23713324

Einde 2-3. Beringen kwam een kwartier voor tijd 1-2 achter, Lekens stelde snel gelijk, maar in de slotfase liep het alsnog mis. ... See MoreSee Less

View on Facebook

72' 1-1 Tibari ... See MoreSee Less

View on Facebook

Wil jij ook voetballen bij KVK Beringen?

Heb jij zin om te voetballen, dan ben je bij KVK Beringen op de juiste plaats. Jongens en meisjes kunnen zich aansluiten vanaf 5 jaar.

Visie

Wij willen een omgeving bieden waar de jeugd volop zijn kansen krijgt
name

Een hart voor voetbal

KVK Beringen is een voetbalclub die drijft op de inzet van vrijwilligers, voetballers en niet-voetballers.

name

Team

KVK Beringen wil sporten in teamverband en vooral samenwerken, niet alleen op het veld, maar ook daar buiten: samen met de spelers, trainers, afgevaardigden en bestuur..

name

Sociaal

Wij geloven zeer sterk in een sociaal project waarin voetbal een ontmoetingsplaats kan en moet zijn voor onze jeugd, hun ouders, familieleden, vrienden en kennissen.

name

Fun

Spelers moeten in een eerste fase plezier beleven aan het voetbal. Maar toch stellen wij ook als doel het beste te halen uit elke jeugdvoetballer.
 Elke jeugdspeler moet de kans krijgen om haar/zijn niveau maximaal te ontwikkelen.

nieuws

lees hier het laatste nieuws over KVK Beringen
13 Feb
Steffe Creyns

Steffe Creyns (27 jaar) komt over van Bree Sk. De middenvelder is al jaren kapitein bij Bree ma...

13 Feb
Nour Arjah

Nourredine (Nour) Arjah is een echt jeugdproduct van Lutlommel VV. Op zijn 17e debuteerde hij i...

13 Feb
Mo Riyani

In het aanvallend compartiment heeft KvK zich versterkt met de 26-jarige Mohamed (Mo) Riyani. H...

13 Feb
Stef Reynders

De polyvalente 24-jarige linkerflankverdediger komt over van Vlijtingen VV waar hij al 2 seizoe...

Contacteer ons

Contacteer ons met onderstaand formulier