Rangschikking

POS TEAM M W L D PTS
4Melo Zonhoven 18105333
5Zepperen-Brustem 18106232
6Torpedo Hasselt 1894532
6KVK Beringen 1894532
8FC Alken A1887327
9Zonhoven VV 1879223

Recente berichten

Wil jij ook voetballen bij KVK Beringen?

Heb jij zin om te voetballen, dan ben je bij KVK Beringen op de juiste plaats. Jongens en meisjes kunnen zich aansluiten vanaf 5 jaar.

Visie

Wij willen een omgeving bieden waar de jeugd volop zijn kansen krijgt
name

Een hart voor voetbal

KVK Beringen is een voetbalclub die drijft op de inzet van vrijwilligers, voetballers en niet-voetballers.

name

Team

KVK Beringen wil sporten in teamverband en vooral samenwerken, niet alleen op het veld, maar ook daar buiten: samen met de spelers, trainers, afgevaardigden en bestuur..

name

Sociaal

Wij geloven zeer sterk in een sociaal project waarin voetbal een ontmoetingsplaats kan en moet zijn voor onze jeugd, hun ouders, familieleden, vrienden en kennissen.

name

Fun

Spelers moeten in een eerste fase plezier beleven aan het voetbal. Maar toch stellen wij ook als doel het beste te halen uit elke jeugdvoetballer.
 Elke jeugdspeler moet de kans krijgen om haar/zijn niveau maximaal te ontwikkelen.

Evenementen

Eetdag De Volksmacht 26 januari 2019.
Eetfestijn kvk Beringen
fuif jeugd Time to score party
Paaskamp jeugd Kvk beringen
Nationaal jeugdtornooi G8
Avondtornooi 5v5 organisatie De Derdeploeg
Jeugdtornooi kvk Beringen
Rommelmarkt en brocante 29 juni 2019

Contacteer ons

Contacteer ons met onderstaand formulier