Rangschikking

POS TEAM M W L D PTS
2GS Bree-Beek 17103434
3SV Herkol 1783630
4Herk-De-Stad F.C. 1796229
5Vlijtingen VV 1775526
5KVK Beringen 1775526
8Zonhoven VV 1765624

Recente berichten

Wil jij ook voetballen bij KVK Beringen?

Heb jij zin om te voetballen, dan ben je bij KVK Beringen op de juiste plaats. Jongens en meisjes kunnen zich aansluiten vanaf 5 jaar.

Visie

Wij willen een omgeving bieden waar de jeugd volop zijn kansen krijgt
name

Een hart voor voetbal

KVK Beringen is een voetbalclub die drijft op de inzet van vrijwilligers, voetballers en niet-voetballers.

name

Team

KVK Beringen wil sporten in teamverband en vooral samenwerken, niet alleen op het veld, maar ook daar buiten: samen met de spelers, trainers, afgevaardigden en bestuur..

name

Sociaal

Wij geloven zeer sterk in een sociaal project waarin voetbal een ontmoetingsplaats kan en moet zijn voor onze jeugd, hun ouders, familieleden, vrienden en kennissen.

name

Fun

Spelers moeten in een eerste fase plezier beleven aan het voetbal. Maar toch stellen wij ook als doel het beste te halen uit elke jeugdvoetballer.
 Elke jeugdspeler moet de kans krijgen om haar/zijn niveau maximaal te ontwikkelen.

Contacteer ons

Contacteer ons met onderstaand formulier